Главная » 2015 » Декабрь » 04

Навчання дітей основ безпеки життєдіяльності є одним із пріоритетних напрямів освітнього процесу.
         З 02.12 по 04.12.15 року діти старшого віку відвідали пожарну частину м.Куп'янська, познайомились з працівниками служби МНС, які з задоволенням продемонстрували дітям свої професійні навички, ознайомили з роботою пожежної машини, різними видами спецодягу, показали роботу пожежного крану та закликали дітей до обережного поводження з вогнем.

Категория: | Просмотров: 384 | Добавил: metodist | Дата: 04 Дек 2015 | Комментарии (0)

В этом месяце по санитарии лучшими были

гр№1 пом.воспитателя Кошельник Н.Л.

гр№3 пом.воспитателя Тарасова В.А.

гр№6 пом воспитателя Лебединская Л.Н.

гр№7 пом. воспитателя Козачук И.В.

Самая высокая посещаемость отмечена

гр.№1-73% воспитатель Стенина Л.В.

гр №10-75% воспитатель Каменюка Н.О

гр№6-72% воспитатель Федоренко К.Е.

Самая низкая заболеваемость отмечена

гр№8-4% воспитатель Акифьева Н.С.

гр№10-5% воспитатель Каменюка Н.А.

гр№1-1% воспитатель Стенина Л.В

Категория: | Просмотров: 373 | Добавил: delovod | Дата: 04 Дек 2015 | Комментарии (0)